Nasza firma

KB Global to dynamicznie rozwijająca się firma, zajmująca się
kompleksowym wyposażaniem warsztatów samochodowych.

Za sprawą dbałości o jakość naszych produktów oraz dzięki fachowej obsłudze, z jaką na co dzień stykają się nasi klienci staliśmy się rozpoznawalną marką nie tylko w kraju, ale z sukcesem podbijamy również rynki zagraniczne. Stawiamy na ciągły rozwój, dlatego szukamy nowych rozwiązań technologicznych i wdrażamy je, wprowadzając na rynek nowe i innowacyjne produkty.

ikona Nasza wizja

Pytani o wizję przyszłości naszej firmy, odpowiadamy bez chwili zastanowienia: rozwój i zadowolony klient.

Jesteśmy gotowi na podjęcie nowych wyzwań dyktowanych przez rynek oraz oczekiwania naszych klientów. Nie boimy się zmian, bo wiemy, że będą one wartością dodaną dla naszej misji. Chcemy być liderem i pierwszym wyborem dla naszych klientów przy zachowaniu najwyższych standardów bezpieczeństwa i jakości.

Nasi klienci

ikona Nasi klienci

Profesjonalne doradztwo oraz rozwiązania bazujące na wysokiej jakości i niezawodności sprawiają, że firma KB Global jest godnym zaufania partnerem w biznesie motoryzacyjnym. Do każdego klienta podchodzimy w sposób indywidualny i staramy się zaproponować rozwiązania najbliższe jego oczekiwaniom i potrzebom. Rzetelnie wywiązujemy się z naszych zobowiązań i kładziemy ogromny nacisk na terminowość dostaw oraz kompetentną obsługę zapytań ofertowych.

Cele i strategie

ikona Cele i strategie

  • utrzymanie wysokiej pozycji na rynku krajowym
  • zoptymalizowanie wszystkich procesów wewnętrznych skutkujących konkurencyjnością cen
  • osiągnięcie nowoczesnego modelu organizacyjnego szczególnie w zakresie zarządzania, współpracy z partneram zewnętrznymi oraz systemu finansowo-księgowego
  • wprowadzenie bardziej intensywnej formy działalności pionu marketingu i obsługi klienta
  • wprowadzenie naszej oferty na nowe rynki zagraniczne
Jakość

ikona Jakość

Istotnym, o ile nie najważniejszym filarem funkcjonowania naszej firmy na rynku motoryzacyjnym jest konsekwentne dążenie do polepszania jakości naszych produktów. Wszyscy nasi producenci dysponują pionami kontroli jakości w swoich fabrykach. Konsekwentny monitoring jakości sprawia, że nasza marka coraz częściej kojarzona jest z produktem wysokiej jakości, dostępnym w bardzo konkurencyjnej cenie.

Nasi pracownicy

ikona Nasi pracownicy

Naszą siłą są nasi pracownicy – kadra wykwalifikowanych specjalistów oraz ludzi z pasją, którzy dysponują know-how i doświadczeniem, które stanowi jedną z głównych składowych całego potencjału firmy. Nasi handlowcy i specjaliści od sprzedaży chętnie przedstawią naszą ofertę, a technicy i serwisanci odpowiedzą na pytania i rozwieją wszelkie wątpliwości związane z obsługą i konserwacją naszych maszyn.

Nasze produkty

ikona Nasze produkty

Nasze produkty charakteryzuje wysoka jakość oraz funkcjonalność. Dążymy do tego, aby nasze urządzenia były niezawodne i całkowicie bezawaryjne. Wdrażamy nowe pomysły i nie boimy się innowacyjnych rozwiązań. To nasze produkty tworzą naszą markę. Za ich sprawą dokonujemy ekspansji na rynki europejskie i to dzięki nim wzmacniamy naszą pozycję na rynku krajowym.

Bezpieczeństwo

ikona Bezpieczeństwo

Bezpieczeństwo ma dla nas priorytetowe znaczenie, dlatego z taką dbałością dobieramy produkty do naszej oferty. Muszą one spełniać najwyższe standardy bezpieczeństwa, a dokumentacja techniczna nie może wzbudzać żadnych zastrzeżeń. Nasze produkty są poddawane regularnym kontrolom z zakresu bezpieczeństwa.

Sukces

ikona Sukces

Stawiamy sobie cele. Tworzymy długoterminowe strategie działania. Prowadzimy politykę ekspansji. Publikujemy nasze osiągnięcia w mediach. Wystawiamy się na targach o międzynarodowej renomie. Sukces to wielkie słowo i wymaga ogromnego zaangażowania, pokładów cierpliwości, samodyscypliny i konsekwencji w działaniu. Sukces to poświęcenie i wyzwanie. I będziemy to wyzwanie realizować.

Chcesz złożyć
zamówienie?
Zadzwoń
+48 509 842 703
lub +48 514 305 545
albo napisz
biuro@kbglobal.pl

Masz pytania techniczne?
Zadzwoń
+48 505 035 611
albo +48 511 664 222