Usługi

Sprzedaż produktów to nie wszystko.

Nie pozostajemy bierni wobec naszych klientów, dlatego oferujemy szereg dodatkowych usług takich jak
profesjonalne doradztwo, wsparcie serwisowe a także szkolenia.

Doradztwo i sprzedaż

ikona Doradztwo i sprzedaż

Aktualnie w naszej ofercie znajduje się ponad 30.000 produktów, co w praktyce oznacza, iż nasi klienci mają dostęp do wszystkiego, co jest im niezbędne, aby profesjonalnie oraz kompleksowo wyposażyć warsztat mechaniczny i wulkanizacyjny. Nieocenioną pomocą przy skompletowaniu wyposażenia jest fachowe doradztwo oraz kompetentna obsługa, dlatego tak ogromny nacisk kładziemy, aby nasi pracownicy dysponowali odpowiednią wiedzą teoretyczną oraz praktyczną. Zatrudniamy specjalistów i wykwalifikowanych pracowników, bo wiemy, jak ważną rolę w sprzedaży odgrywa zaufanie poparte rzetelną wiedzą i doświadczeniem.

Montaż i serwis

ikona Montaż i serwis

Nasze produkty posiadają 12-miesięczną gwarancję (z wyjątkiem kompresorów – 24-miesięczna gwarancja). W tym okresie wykonujemy wszystkie naprawy zgodnie z warunkami gwarancji, które każdorazowo dołączone są wraz z instrukcją obsługi do produktów albo można je pobrać ze strony – zakładka “Dokumenty do pobrania”. Posiadamy na magazynie części zamienne, dlatego każdy serwis to realny czas naprawy, pozbawiony czasu oczekiwania na części od producenta.

Ile kosztuje montaż podnośnika?
To zależy od wielu czynników, dlatego każdorazowo taka usługa wyceniana jest indywidualnie, przy uwzględnieniu wszystkich składowych. Zapraszamy do kontaktu telefonicznego.

O czym warto pamiętać?
Zanim zdecydujesz się na kupno podnośnika, upewnij się, czy zostały spełnione wymogi niezbędne dla montażu zgodnie ze specyfikacją produktu. Sprawdź, czy jesteś w stanie zapewnić odpowiednie środowisko pracy dla maszyn.

Obróbka skrawaniem CNC

 

Produkujemy własne produkty, ale oferujemy też usługi obróbki skrawaniem w pełnym zakresie – frezowanie, cięcie CNC, toczenie, grawerowanie, gwintowanie. Realizujemy produkty od A do Z. W skład naszych usług wchodzą między innymi:

Toczenie CNC: Toczenie, Wiercenie, Gwintowanie, Frezowanie CNC, Frezowanie, Wiercenie, Grawerowanie

Obróbka materiałów: Stal, Stal nierdzewna, Aluminium, Metale kolorowe

Nowoczesna giętarka KB Global

 

Dzięki nowoczesnej prasie jeszcze szybciej zrealizujemy takie usługi jak:

  • cięcie
  • wykrawanie
  • tłoczenie
  • wykrajanie
  • zaprasowywanie
  • wytłaczanie

Inwestujemy w nowe rozwiązania, tak aby produkt od początku do końca mógł być wykonywany w naszym zakładzie. Optymalizuje to koszty, bo pozwala korzystać z własnych zasobów i świadczy o naszym potencjale.

Chcesz złożyć
zamówienie?
Zadzwoń
+48 509 842 703
lub +48 514 305 545
albo napisz
biuro@kbglobal.pl

Masz pytania techniczne?
Zadzwoń
+48 505 035 611
albo +48 511 664 222