Produkcja

KB Global to dynamicznie rozwijająca się firma, zajmująca się kompleksowym wyposażaniem warsztatów samochodowych.

Za sprawą dbałości o jakość naszych produktów oraz dzięki fachowej obsłudze, z jaką na co dzień stykają się nasi klienci staliśmy się rozpoznawalną marką nie tylko w kraju, ale z sukcesem podbijamy również rynki zagraniczne. Stawiamy na ciągły rozwój, dlatego szukamy nowych rozwiązań technologicznych i wdrażamy je, wprowadzając na rynek nowe i innowacyjne produkty.

Standardy jakości

ikona Standardy jakości

Pytani o wizję przyszłości naszej firmy, odpowiadamy bez chwili zastanowienia: rozwój i zadowolony klient.

W naszych fabrykach są respektowane najwyższe standardy bezpieczeństwa i jakości. Cały proces produkcji zarówno w przypadku maszyn wulkanizacyjnych, jak i podnośników odbywa się w oparciu o wytyczne wynikające z normy ISO 9001:2000. Współpracujemy z kilkunastoma fabrykami, które dostarczają nam produkty najwyższej jakości. Fabryka z siedzibą w Jiaxing i halami produkcyjnymi o łącznej powierzchni 16.000 m2 od kilku lat zaopatruje nas w wyważarki oraz montażownice, które stanowią podstawowe wyposażenie każdego warsztatu wulkanizacyjnego. Drugim, tak strategicznym dla nas dostawcą jest firma z Szanghaju – mieście posiadającym trzeci co do wielkości port na świecie. Firma ta jest producentem podnośników samochodowych i dysponuje aż 15 liniami produkcyjnymi. Posiadamy również własny park maszynowy na obrzeżach Bydgoszczy, który wykorzystujemy do pokrycia popytu na takie produkty jak: ściągacze różnego typu oraz blokady rozrządu.

Rozwój i badania

ikona Rozwój i badania

Dzięki nawiązaniu stałej współpracy z fabrykami i producentami mamy możliwość uczestniczenia w poszczególnych procesach produkcyjnych. Przeprowadzamy szczegółowe badania rynku i tworzymy nowe koncepcje, które znajdują swoje odzwierciedlenie w produkcie finalnym. Korzystamy z zaplecza naukowego bydgoskiego Uniwersytetu Technologiczno-Przyrodniczego i mamy realny wpływ na produkcję.

Własna produkcja

ikona Własna produkcja

Rozwój – to nasza dewiza i strategia. Cel – to determinanta naszego sukcesu. Połączenie tych dwóch słów dało początek naszej nowej misji, jaką jest działalność produkcyjna. Od kilku lat KB Global prowadził produkcję własną, zaspokajając tylko niewielką część potrzeb rynku m.in. produkując różnego rodzaju ściągacze oraz blokady rozrządu. Obecnie oferta produkcyjna naszej firmy została wzbogacona o szereg nowych działań, dzięki którym jesteśmy w stanie sprostać największym wymaganiom, nie tylko związanych z branżą motoryzacyjną.

Posiadamy nowoczesny park maszynowy, pozwalający precyzyjnie wykonywać nawet najbardziej skomplikowane elementy. W skład parku maszynowego wchodzą specjalistyczne maszyny zapewniające produkcję na najwyższym poziomie stanowiącym gwarancję niezawodnej jakości.

Kontrola

ikona Kontrola

Wszystkie nasze produkty poddawane są restrykcyjnym procesom kontrolnym. Dzięki temu możemy zagwarantować naszym klientom najwyższą jakość i bezpieczeństwo.

Nowoczesna lakiernia proszkowa

ikona Nowoczesna lakiernia proszkowa

Większość naszych produktów malowana jest proszkowo, co w praktyce oznacza wydłużoną żywotność powłoki malarskiej. W przeciwieństwie do lakierów tradycyjnych farby proszkowe gwarantują, że powłoka jest gładka, bez spękań, zacieków, pęcherzyków i zmarszczeń. Ze względów estetycznych oraz przede wszystkim jakościowych stanowi do dodatkową wartość dodaną dla oferowanego przez nas asortymentu.

Chcesz złożyć
zamówienie?
Zadzwoń
+48 509 842 703
lub +48 514 305 545
albo napisz
biuro@kbglobal.pl

Masz pytania techniczne?
Zadzwoń
+48 505 035 611
albo +48 511 664 222